Konkurs: Deser w kolorach wiosnyIdzie wiosna, kwiatki kwitną, drzewa robią się zielone, aż chce się iść na spacer. Ostatnio było nawet kilka pięknych dni, słonecznych bez chmur, ale słońce jeszcze chyba jest nieśmiałe i się nie pokazuje. No ale jak mawia stare polskie porzekadło "kwiecień plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata". Skoro wiosna się tak przyczaj, to sami sobie ją robimy... a dokładniej na talerzu.

Tematem konkursu jest Deser w kolorach wiosny
Nic trudnego... raczej. Ale uwaga! Nie chodzi mi o ciężkie desery z ogromnymi ilościami kremów, przystrojone owocami. Oczywiście możecie używać owoców, mąki, cukru, śmietany i innych produktów, nawet warzyw. Ale jak to na wiosnę zaczynamy zmniejszać ciężar potraw po zimie.

Zasady, no to już z grubsza podałem, ale sprawy organizacyjne są to wypunktuję wszystko:

  • konkurs trwa od 6 kwietnia do 22 kwietnia 30 kwietnia, a wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 2 kolejnych dni,
  • w konkursie może wziąć udział każdy fan Polacy kochają dobre jedzenie na facebooku(warunek konieczny to lubienie strony)
  • każdy uczestnik konkursu może wysłać maksymalnie 3 przepisy,
  • do konkursu może zostać zgłoszony przepis, który został opublikowany w internecie po 1 kwietnia,
  • przepis jest brany pod uwagę tylko w przypadku, gdy wyślecie go na maila polacykochajadobrejedzenie@gmail.com, musi on zawierać przynajmniej jedno zdjęcie potrawy oraz dane kontaktowe, do ewentualnego wysłania nagrody, możecie też dołączyć link do bloga,
  • w konkursie mogą brać udział również osoby, które nie prowadzą blogów.


Słów kilka o nagrodzie, ponieważ tym razem nagrodzony zostanie tylko jeden przepis. Nagrodami są nóż do obierania oraz wyciskarka do cytrusów marki Fiskars.

UWAGA! UWAGA! Dochodzi nowa nagroda do puli :D Zwycięzca dostanie również pędzelek silikonowy widoczny na zdjęciu :DUwaga! Marka Fiskars oraz Empik nie są powiązane z tym konkursem i ewentualne pytania lub nieprawidłowości należy zgłaszać do mnie, a nie do nich!

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania zapraszam do ich zadawania :)

Zapraszam do wspólnej zabawy :D
Kacper T. ;)

Komentarze

Prześlij komentarz

Na moim blogu nie ma moderowania komentarzy, czasami zdarza się tak, że system ich nie publikuje. Te wulgarne są usuwane przeze mnie z automatu.